Hakkımızda

 Önder Makina Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1991 yılında kişi ve firmalara, enerji üretim merkezlerine, fabrikalara, AVM ve otellere, hastanelere, havaalanları ve metro istasyonlarına Mekanik Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yangın Söndürme, Sıhhı Tesisat, Klima ve VRF/VRV sistemleri ile Isı Pompası, Güneş Enerjisi Sistemleri, Isı Geri Kazanım Cihazlarında projelendirme, uygulama ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz.

 

Deneyimli teknik kadromuz, geniş araç filomuz, satış merkezimizle İstanbul’da Bakırköy, Beyoğlu, Fatih, Gaziosmanpaşa, Esenler, Üsküdar, Acıbadem, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Beşiktaş, Nişantaşı semtleri başta olmak üzere tüm Anadolu ve Avrupa yakasında kişi ve kuruluşlara hizmet sağlamaktayız.

 

25 yıllık sektör deneyimimiz, güncel ekipmanlarımız, gelişime ve değişime açık hizmet yapımız ile tecrübeyle mekânlarınızın tesisat sistemi ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılarken tüm uygulama ve taahhütlerde kalite ve garanti güvencesi vermekteyiz.

Konforlu ve sağlıklı bir çevre yaratma arzusuyla deneyimli mühendislik, kalite, verimlilik, güvenirlilik, çağdaş bilgi ve teknolojiyi esas alarak yolumuza devam etmekteyiz.

Kategoriler

İletişim

info@ondermakine.com.tr

0(212) 441 75 66

E-Posta Bülten Aboneliği

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
 © Copyright 2020 Önder Makina Mühendislik